X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
" > پاک کننده پیشرفته ویروس اتوران Autorun Virus Remover 3.0 - دانلود نرم افزار رایگان برای همه

جستجو گر
موضوعات

آموزش زبان (10)
آموزش علوم (1)
ابزار طراحی فلش (1)
ابزار طراحی و مجموعه فونت (1)
بازی (14)
درایور سخت افزار (1)
سیستم عامل (7)
شبکه (1)
عکاسی دیجیتال (2)
فیلم (24)
کتاب الکترونیک (5)
گرافیک (25)
مجله (57)
موبابل و آهنگ زنگ (3)
موبابل و نرم افزار (2)
موسیقی (1)
میز کار و آیکن ها (7)
میز کار و ابزار طراحی آیکون (3)
میز کار و الگوها یا تم ها (4)
میز کار و تصاویر پس زمینه والپیپر (31)
میز کار و مدیرت آن (1)
میز کار و نشانه گر موس (1)
نرم افزارهای اینترنت و اشتراک گذار (2)
نرم افزار های اینترنت و چت (1)
نرم افزار های اینترنت و مروگرها (1)
نرم افزارهای اینکد و ویرایش کنده (1)
نرم افزار های پاک کننده (1)
نرم افزار های تولید صدا (1)
نرم افزار های سویت امنیتی (1)
نرم افزار های ضد جاسوسی (1)
نرم افزار های ضد ویروس (6)
نرم افزار های قابل حمل (4)
نرم افزار های کمکی سیستم (1)
نرم افزار های کمکی صدا و ویدو (4)
نرم افزار های مدیا پلیر (6)
نرم افزار های مدیرت دانلود (2)
نرم افزار های و ابزار کمکی (20)
ویدوهای آموزشی (3)

سایر
آمار
بازدید کل:1180956

Countomat website statistics and webcounter (Statistik and Logfileanalyse, Statystyk, Statistici, Statistique)
IP
لوگوی وبلاگ


-

پاک کننده پیشرفته ویروس اتوران Autorun Virus Remover 3.0

Autorun Virus Remover 3.0 Build 0201 | 2.8 MB

حذف ویروس اتوران می توانند شناسایی و پاک سازی صدها ویروس اتوران یواس بی / و آن را به ویروس ها و تروجان تلاش برای حمله به زمانی که دستگاه کارت درج شده است را مسدود کند. حذف ویروس اتوران محافظت 100 ٪ در برابر هر گونه برنامه های مخرب در تلاش برای حمله از طریق ذخیره سازی کارت (درایو یواس بی؟ یواس چوب؟ درایو قلم؟ فلش درایو؟ فلش کارت از طریق درگاه امن کارت دیجیتال؟ ذخیره سازی قابل جابجایی؟ ذخیره سازی قابل حمل؟ آی پاد؟ دستگاه پخش رسانه ای).

حذف ویروس اتوران مقایسه با راه حل های دیگر آنتی ویروس ، شما را پیدا خواهد کرد از آن برجسته : حذف ویروس اتوران فراهم می کند 100 ٪ در برابر هر گونه تهدید از طریق درایو یواس بی ، با این حال ، اکثر محصولات دیگر حتی قادر به تضمین 90 ٪ حمایت می کند.

حذف ویروس اتوران می توانند شناسایی و پاک سازی ویروس یواس / کرم / تروجان مانند Ravmon ، auto.exe در کامپیوتر شما یا درایو یواس بی ، می تواند مشکل را حل کند که قادر به باز کردن یک درایو با دوبار کلیک کردن. همچنین حذف ویروس های باقی مانده از از بین بردن فایل های autorun.inf و پاک کردن رجیستری سیستم شما ، پس شما را مورد autoplay را مشاهده نمی شود.محافظت 100 ٪ در برابر هر گونه برنامه های مخرب از طریق ذخیره سازی یواس بی
  حذف ویروس اتوران با استفاده از فناوری نوآورانه فعال برای جلوگیری از هر گونه تهدید از طریق درایو یواس بی.  نسبتا چند محصولات موجود در مغازه ها و یا بر روی اینترنت که ارائه می دهیم حتی برای محافظت 100 ٪ در برابر هر گونه برنامه های مخرب از طریق درایو کارت نزدیک وجود دارد. کثر محصولات حتی قادر به تضمین 90 ٪ حمایت می کند. حذف ویروس اتوران بهترین نرم افزار در جهان برای جلوگیری از تهدیدات از طریق درایو کارت است.

بهترین راه حل برای محافظت از کامپیوتر نیست.
سایر نرم افزار آنتی ویروس باید به طور مرتب به روز رسانی پایگاه داده امضا ، و آنها عملا نمیتوانند به حفاظت از کامپیوتر ها که به اینترنت متصل نیست. هنگامی که ویروس های جدید ، کرم ها و دیگر مخرب ضد حملات ، امضا سنتی کافی نیستند.  هر یک دقیقه منتظر بروز رسانی ویروس امضا ایجاد پنجره آسیب پذیری است که می تواند عواقب ویرانگر داشته باشد. حذف ویروس اتوران با استفاده از تکنیک های پیشرفته تشخیص فعال ، بدون نیاز به به روز رسانی امضا ، و پنجره را میبندد از آسیب پذیری باز گذاشته شده توسط دیگر واکنش ، پاسخ مبتنی بر امضا.

سریع ترین و کوچک ترین آنتی ویروس جهان نرم افزار حذف ویروس اتوران با آن ضروری نیست که قربانی سرعت برای شناسایی و اسکن.  مقایسه نرم افزار آنتی ویروس و شما متوجه می شوند که ویروس اتوران پاک است که تا بحال یکی از کوچکترین برنامه های کاربردی در صنعت. For eبه عنوان مثال ، اتوران ویروس نصب حذف فقط 1 مگابایت است.  این برنامه با بهره گیری از حدود 1 - 7 مگابایت رم.

100% c ٪ سازگار با تمامی نرم افزار
ناسازگاری بین برنامه های آنتی ویروس یابی است. در اکثریت قریب به اتفاق موارد ، نصب دو برنامه آنتی ویروس را از فروشندگان مختلف در یک دستگاه (برای حفاظت افزایش می یابد) از نظر فنی غیر ممکن است ، به عنوان دو برنامه به عملکرد یکدیگر را مختل کند. با این حال ، حذف ویروس اتوران است 100 ٪ سازگار با تمامی نرم افزار ، از جمله ویندوز ویستا.

  ساده برای استفاده از
  حذف ویروس اتوران خاصی طراحی شده است به طور موثر انجام صرف نظر از سطح کاربران کامپیوتر از تجربه و تخصص.  فقط و نصب کنید.


دانلود از سرور:


علی پنج‌شنبه 14 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 06:49 ب.ظ   | نظرات:0 نظر

مطالب پیشین

Theme Translated By :Theme Studio - Powered By BlogSky - All rights Reserved